O nas

Inkaso-System to firma windykacyjna z wieloletnim doświadczeniem, specjalizująca się w zarządzaniu należnościami oraz zobowiązaniami swoich klientów. Od lat z sukcesami świadczymy usługi windykacji wierzytelności (windykacja długów) i należności o wysokich nominałach pochodzących z obrotu gospodarczego (firmy i rolnictwo).  Źródłem licznych sukcesów firmy jest indywidualny stosunek do obu stron konfliktu, wierzycieli i dłużników połączony z aktywnymi działaniami na każdym etapie windykacji.

Nasza firma zrzesza wyłącznie wysoko wykwalifikowanych pracowników z bogatym doświadczeniem w branży, których zdolności interpersonalne pozwalają na skuteczne kontaktowanie się z dłużnikami, jak i wierzycielami. Zatrudniamy zawodowych windykatorów oraz prawników, którzy reprezentują interesy naszych klientów przed sądami.

Zapewniamy najwyższy poziom świadczonych usług poparty wiedzą i doświadczeniem oraz licznymi sukcesami zawodowymi. Gwarantem naszej skuteczności jest fakt, iż nie pobieramy żadnych opłat wstępnych czy stałych, a nasze wynagrodzenie jest naliczane w oparciu o odzyskane należności. Firma windykacyjna Inkaso-System swoimi usługami obejmuje nie tylko cały Śląsk, lecz także pozostałe regiony kraju..