31 paź 2013

Jeszcze bardziej widoczni i jeszcze bardziej dostępni w sieci!

0 Komentarzy

Listopad rozpoczynamy od ogromnej zmiany wizerunku naszej firmy w Internecie, dzięki czemu będziemy jeszcze lepiej widoczni i bardziej dostępni dla naszych klientów i dłużników online! Mamy nadzieję, że nasza obecność i aktywność w sieci będą się przyczyniać do ciągłego wzrostu liczby polubownie zamykanych spraw i skracania średniego czasu trwania obsługiwanych przez nas procesów windykacyjnych.

Świadomi tego, jak wielu klientów poleca nasze usługi sowim partnerom biznesowym, znajomym, a także rodzinie dołożyliśmy wszelkich starań, aby nowy, odświeżony wizerunek firmy Inkaso System oddawał bogactwo doświadczeń i profesjonalizm, z jakim realizujemy powierzane nam sprawy. Nasi stali klienci z pewnością zauważą odświeżony logotyp firmy, całkowicie nową stronę internetową, udoskonaloną giełdę wierzytelności oraz absolutną nowość w obsłudze procesów windykacyjnych – strefę dłużnika online.

Korzystając z okazji, pragniemy zapewnić wszystkich Naszych Klientów, że zmiana wizerunku firmy nie jest związana ze zmianami w zarządzie spółki i w żaden sposób nie wpłynie negatywnie na jakość świadczonych usług.

[do góry]